Ostropestřec mariánský – tablety

Tablety z ostropestřce mariánského představují vhodný doplněk stravy v případě nemoci jater či nezdravého způsobu života. Tučná, smažená jídla, věčné přejídání se, nedostatek pohybu a alkohol, to je jen malý výčet toho, jak si dobrovolně ničíme naše játra. A přitom právě játra patří mezi životně důležitý orgán v našem těle.

Léčivé účinky tablet

Pravidelné a dlouhodobé užívání tablet z ostropestřce mariánského s sebou přináší mnoho blahodárných účinků pro naše tělo. Zároveň každý jistě ocení, že ostropestřec nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a neobsahuje žádné škodlivé látky nebo aditiva, jako je tomu u mnohých jiných přípravků. Nejen tedy v případě onemocnění jater jsou tablety z ostropestřce mariánského vhodným doplňkem stravy.


Tablety obsahují mnoho aktivních látek, díky kterým dochází k ochraně jaterní tkáně. Ať už tedy trpíte onemocněním jater v podobě cirhózy nebo zánětu jater jsou pro vás tablety z ostropestřce mariánského tou pravou variantou.

A nejen v těchto případech tuto léčivou bylinu oceníte. Tablety jsou vhodné i při potížích se žlučníkem či žaludkem a při nechutenství. Zároveň ostropestřec mariánský působí detoxikačně a pomáhá proti křečovitým bolestem břicha.

Díky tomu, že tablety ostropestřce mariánského neobsahují žádné škodliviny, je možné je užívat i v případech prevence. Často jsou doporučovány také při depresích.

Dávkování tablet

Ostropestřec mariánský - tabletyDoporučené dávkování tablet z ostropestřce mariánského je jedna tobolka jednou až dvakrát denně. Pokud tedy doplněk stravy užíváte pouze jako prevenci proti nemocem.

V případě, že vás trápí zmiňované obtíže, potom je vhodné se o dávkování poradit s vaším ošetřujícím lékařem. Maximální denní dávka však nesmí překročit deset tobolek.

Tablety z ostropestřce mariánského nejsou vhodné jako doplněk stravy pro děti do tří let a pro těhotné či kojící ženy.

300x250-1458063585.jpg

Kupón na slevu 100 Kč: chci100slevu