Ostropestřec mariánský – tablety

Tablety z ostropestřce mariánského představují vhodný doplněk stravy na podporu regenerace jater či nezdravého způsobu života. Tučná, smažená jídla, věčné přejídání se, nedostatek pohybu a alkohol, to je jen malý výčet toho, jak si dobrovolně ničíme naše játra. A přitom právě játra patří mezi životně důležitý orgán v našem těle.

Účinky tablet

Pravidelné a dlouhodobé užívání tablet z ostropestřce mariánského s sebou přináší mnoho blahodárných účinků pro naše tělo. Zároveň každý jistě ocení, že ostropestřec nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a neobsahuje žádné škodlivé látky nebo aditiva, jako je tomu u mnohých jiných přípravků. Nejen tedy v případě špatné funkce jater jsou tablety z ostropestřce mariánského vhodným doplňkem stravy.


Tablety obsahují mnoho aktivních látek, díky kterým dochází k ochraně jaterní tkáně. Ať už tedy máte problémy s detoxikací jater, jsou pro vás tablety z ostropestřce mariánského tou pravou variantou. A nejen v těchto případech tuto léčivou bylinu oceníte.

Dávkování tablet

Ostropestřec mariánský - tabletyDoporučené dávkování tablet z ostropestřce mariánského je jedna tobolka jednou až dvakrát denně.

V případě, že vás trápí zmiňované neduhy, potom je vhodné se o dávkování poradit s vaším ošetřujícím lékařem. Maximální denní dávka však nesmí překročit deset tobolek.

Tablety z ostropestřce mariánského nejsou vhodné jako doplněk stravy pro děti do tří let a pro těhotné či kojící ženy.